Teslimat ve İade Koşulları - İyi Dilek

TESLİMAT KOŞULLARI

SÜRE

Genel olarak iyidilek.com.tr’ye verdiğiniz tüm siparişleriniz en geç 24 saat içerisinde kargolanır. Saat 16:00’ya kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Siparişler tüm Türkiye’ye 3-6 iş günü arasında teslim edilir. Şehir merkezleri dışında kalan adreslere gönderim süresi farklılık gösterebilir. Bu sürenin en kısada tutulması için elimizden geleni yapıyoruz. Gönderileriniz anlaşmalı kargo firmamız ile tarafınıza ulaştırılacaktır.

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

BİLGİLENDİRMELER

Siparişinizin ardından, kargo bilgileriniz size e-posta aracılığıyla gönderilecektir. Kargonuzun takibini ilgili kargo firması web sitesinden takip numarası ile yapabilirsiniz.

TELİMAT ADRESİNİZİ DEĞİŞTİRMEK İSTİYORSANIZ:

Siparişinizi verdikten sonra teslimat adresinizi değiştirmek istiyorsanız, en kısa sürede merhaba@ İyidilek.com.tr adresine e-posta gönderiniz. Kargoya verildikten sonra adres değişikliği mümkün değildir.

İade

Satın aldığınız ürünü iade etmek veya değişim yapmak isterseniz ürünü faturası ve iade/değişim nedeni ile iyidilek.com.tr’ye gönderebilirsiniz. Yasal iade süresi 15 gündür. Hizmet ürünlerinde iade gerçekleştirilemez.

× WhatsApp