Fit Ofis Kart - İyi Dilek

Günlük yaşam akışında çalışanların saatleri ofislerde, geri kalan zamanları ise yollarda geçmekte, çoğu kişinin spor salonuna gitmeye vakti kalmamaktadır. Spor yapmak isteyip, bir türlü yapamayan kişiler için Fit Ofis Egzersiz Kartları harika bir çözüm olmaktadır.

Günlük olarak yapılacak 10-15 dakikalık egzersizler, kişilerin vücut kan akışını harekete geçirip, enerji seviyelerini yükseltmektedir. Bu egzersizler düzenli yapıldığında kol ve bacaklarda belirgin bir toparlanma ve sıkılaşma sağlanmaktadır.

Fit Ofis Egzersiz Kartları modern hayatın getirdiği hareketsizlik, saatlerce masa başında yaşamanın getirdiği enerji düşüşü için bir çıkış noktasıdır. Ruh ve beden dengesi eşitlendiğinde enerji seviyesi hemen yükselir. Bu da kişiyi pozitif alanda tutarak, yaşam kalitesini artırır.

Fit Ofis Egzersiz Kartları ile hareketli ofisler yaratmak, egzersiz yapmanın mümkün olduğunu göstermek amaçlanmaktadır. Hareket eden kişiler stresten uzaklaşır, enerjik hisseder, kendiyle barışıp, gurur duyar.

Kartlar spor ekipmanlarına bağlı olmadan, günde toplam 10 egzersiz ve 4 haftalık programdan oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Her haftanın egzersiz programı, o haftanın 5 günü için uygulanmaktadır. 4 hafta bittikten sonra başa dönülüp, hareketler tekrar yapılmaya devam edilmelidir. Kartların içinde ofis egzersizlerine neden ihtiyaç duyulduğu, hareketsizliğin, masa başı çalışanı olmanın vücuda nasıl zarar verdiği ile ilgili bilgiler ve motivasyon sağlayan video kayıtlarına ulaşabileceğiniz QR kodları bulunmaktadır. QR kodları ücretsiz bir QR kod okuyucu uygulamasıyla izleyebilirsiniz.

Satın almak için mağazaya uğrayın!

× WhatsApp