Yeni Yıl Hediye Önerileri - İyi Dilek

Yeni Yıl Hediye Önerileri

Herkese merhaba,

2020’yi nihayet geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Siz de yeni yılda arkadaşlarınıza ve ailenize ufak sürprizler yapmayı seviyor musunuz? Yanıtınız evetse ve ne alacağınıza henüz  karar veremediyseniz bugünkü yazım tam da size göre.  Çünkü bugün sizinle yeni yıl için hediye önerileri paylaşacağım.

Malum bu sene yılbaşını evde kutluyoruz. Bu yine de ufak sürprizlerle sevdiklerimizi mutlu etmemize engel değil. O zaman gelsin bakalım 100 TL altı yeniyıl hediye önerileri:

Doğal Mum

Özellikle son zamanlarda soya mumu veya balmumundan yapılan mumlar pek revaçta. Peki neden? Çünkü kullandığımız klasik mumlar aslında ham petrolün benzine rafine edilirken çıkan atıklarından elde edilen bir yan ürün. Pek sağlıklı olduğu söylenemez. Bu nedenle yenilebilir tarımsal kaynaklarla üretilen soya mumu ya da balmumu ürünleri çok daha iyi bir seçenek. Linke tıklayarak örnek bir mağaza görebilirsiniz. Ben buradan henüz alışveriş yapmadım ama diğer sayfalara göre daha makul fiyatları olduğunu söyleyebilirim.

Ajanda

Yoğun takvimi olan arkadaşlarınıza en güzel hediye 2021 ajandası olur diye düşünüyorum. Benim eğlenceli bulduğum ajandalar genellikle Le Color markasının oluyor. Her türlü kitapevinde veya kendi sitelerinde ajanda çeşitlerine göz atabilirsiniz.

 Doğal Bakım Ürünleri

Kozmetik ve bakım ürünlerinde kimyasal içermeyen seçenekler sizin için de tercih sebebiyse So Saff ürünlerine bakmanızı öneririm. Marka sahibi Fonksiyonel Tıp Yaşam Koçu Züleyha Alperdem. Kendisi aynı zamanda değerli bir arkadaşımdır. Ürünlerini kullandım ve birebir deneyimlediğimden gayet başarılı olduğunu söyleyebilirim. Ürünleri incelemek için buraya tıklayın.

İyiDilek Günlük

Elbette burada kendi sağlıklı yaşam günlüğümü belirtmeden geçmeyeceğim 😊. Her gün yediklerinizi, içtiğiniz suyu, egzersiz planınızı, o gün için teşekkür sebebinizi yazabileceğiniz, kilo ve ölçü kontrolünüzü yapabileceğiniz kendi tasarımım  olan İyiDilek günlük, kendinize güzel bir hediye olabilir. Linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Hediye Kutuları

İçinde birden fazla sürpriz bulunduran hediye kutuları güzel bir seçenek olabilir. Mesela kahve çeşitleri içeren bir kutu, dünya çayları kutusu, yılbaşı temalı kutular oldukça hoş birer alternatif. Örnek bir siteye buradan ulaşabilirsiniz.

Bonsai

Hediyem kalıcı,  anlamlı hem de canlı olsun diyenlerdenseniz bonsai de güzel bir seçenek olabilir. Bildiğiniz gibi bonsai, özel tekniklerle ağaçların saksılar içinde budanarak ve bodurlaştırarak büyütülmesi sanatıdır. Online çiçek ve bitki satan yerlerden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Yine örnek bir linki buraya bırakıyorum.

D&R Hediye Çeki

Son olarak hala ne alacağıma karar veremedim diyenleriniz varsa D&R’dan hediye kartı alarak herkesi mutlu edebilirsiniz. Hediye kartları 25 TL, 50 TL, 100 TL, 250 TL opsiyonlarına sahip yani bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. Hediye kartlarını incelemek için buraya tıklayın.

Kendin Yap

Bu yazdıklarım dışında kendiniz de güzel hediyeler yapabilirsiniz elbette. Bunun için evde kullanılmayan malzemelerden yararlanabilirsiniz.

*Mesela eski ve güzel bir fincanı kaktüs saksısı haline getirebilirsiniz.

*Zencefilli yılbaşı kurabiyeleri yapabilirsiniz, yaparken sağlıklı alternatif malzemeler deneyebilirsiniz.

*Resime yeteneğiniz varsa güzel bir çizim yapıp çerçeveletebilirsiniz.

*Balmumu veya soya mumu setleri satılıyor, bunları alarak kendi mumlarınızı da yapabilirsiniz.

*Yazmayı seven biriyseniz arkadaşınıza küçük renkli kağıtlara güzel notlar yazıp, bunları süslediğiniz bir kavanoza koyarak hediye edebilirsiniz. Her sabah sizin güzel mesajlarınızla güne başlarlar.

Evet umuyoru

m yeniyıl hediye önerileri sizler için faydalı olmuştur. Yılın son blog yazısında sizlere burada olduğunuz ve değerli zamanınızı ayırarak yazılarımı okuduğunuz için teşekkür ediyorum.

Yeni yılın hepimize sağlık, mutluluk, bolluk ve bereket getirmesi dileğimle…

Sevgiler,

İyiDilek

Düşüncelerinizi Paylaşın

× WhatsApp